Crossfit Tartu

CrossFit Tartu

CrossFit parandab efektiivselt sinu üldfüüsilist  sooritusvõimet ja valmistab sind ette kõige erinevamateks väljakutseteks, kasutades selleks pidevalt muutuvat, vaheldusrikast treeningut, mis tugineb üldkehaliste harjutuste kõrgel intensiivsusel sooritamisele.

Kombineerides võimlemist, tõstmist ja vastupidavussporti on  CrossFit loonud äärmiselt efektiivse treeningmeetodi ja meil on hea meel see vahetult sinuni tuua.

CrossFit Tartu on 2012 aastal loodud esimene litsentseeritud Crossfit filiaal Balti riikides, mis koondab endas motiveeritud inimesi, kelle eesmärgiks on läbi ühiste treeningute ja tegemiste parandada pikas perspektiivis oluliselt oma üldfüüsilist vormi ja sellest tulenevat igapäevast elu kvaliteeti.

„There’s probably nothing more important to quality of life or health than maintaining work capacity across broad time and modal domains throughout your years.“

GREG GLASSMAN – CrossFit treeningmeetodi looja

Crossfit Tartu

 

CrossFit Tartu missiooniks  on igati aidata ja toetada oma liikmeid sellel teekonnal parema homse mina suunas. 

Teeme seda pakkudes professionaalset ning personaalset juhendamist, keskendudes meie liikmete individuaalsetele eesmärkidele ning ehitades üles tugevat kogukonda, mis oluliselt toetab treenijat soovitu poole liikumisel.

Järgime CrossFit treeningfilosoofiat, mis paneb meile kohuse püüelda  järeleandmatult täiuslikkuse poole. Meie juures on oluline osa õppimisel ja harjutamisel. Peame ülimalt oluliseks, et omandaksid õige harjutuste sooritamise tehnika ja oleksid võimeline seda ka järjepidevalt hoidma, enne kui jõuad harjutuste kõrgel intensiivsusel  sooritamiseni. Peame vajalikuks anda sulle pidevalt ausat tagasisidet sooritatu kohta.

Meie eesmärk on teha sind paremaks selles, mida teed ja tahame et tund, mille meie juures veedad oleks parim tund sinu päevast.

Me usume, et CrossFit on mõeldud igaühele ja ainukeseks eelduseks on treenija soov teha järjepidevalt tööd ning näha vaeva enda kallal. Kui sa arvad, et sa peaksid enne, kui meiega liitud, langetama kaalu, saama tugevamaks või end muul viisil ette valmistama, siis sa eksid – võid alustada kohe ja ilma eelneva treeningkogemuseta.

Crossfit Tartu Treenerid