Crossfit Tartu

CrossFit Tartu

CrossFit parandab efektiivselt sinu üldfüüsilist  sooritusvõimet ja valmistab sind ette kõige erinevamateks väljakutseteks, kasutades selleks pidevalt muutuvat, vaheldusrikast treeningut, mis tugineb üldkehaliste harjutuste kõrgel intensiivsusel sooritamisele.

Kombineerides võimlemist, tõstmist ja vastupidavussporti on  CrossFit loonud äärmiselt efektiivse treeningmeetodi ja meil on hea meel see vahetult sinuni tuua.

CrossFit Tartu on 2012 aastal loodud esimene litsentseeritud Crossfit filiaal Balti riikides, mis koondab endas motiveeritud inimesi, kelle eesmärgiks on läbi ühiste treeningute ja tegemiste parandada pikas perspektiivis oluliselt oma üldfüüsilist vormi ja sellest tulenevat igapäevast elu kvaliteeti.

„There’s probably nothing more important to quality of life or health than maintaining work capacity across broad time and modal domains throughout your years.“

GREG GLASSMAN – CrossFit treeningmeetodi looja

Crossfit Tartu

 

CrossFit Tartu missiooniks  on igati aidata ja toetada oma liikmeid sellel teekonnal parema homse mina suunas. 

Teeme seda pakkudes professionaalset ning personaalset juhendamist, keskendudes meie liikmete individuaalsetele eesmärkidele ning ehitades üles tugevat kogukonda, mis oluliselt toetab treenijat soovitu poole liikumisel.

Järgime CrossFit treeningfilosoofiat, mis paneb meile kohuse püüelda  järeleandmatult täiuslikkuse poole. Meie juures on oluline osa õppimisel ja harjutamisel. Peame ülimalt oluliseks, et omandaksid õige harjutuste sooritamise tehnika ja oleksid võimeline seda ka järjepidevalt hoidma, enne kui jõuad harjutuste kõrgel intensiivsusel  sooritamiseni. Peame vajalikuks anda sulle pidevalt ausat tagasisidet sooritatu kohta.

Meie eesmärk on teha sind paremaks selles, mida teed ja tahame et tund, mille meie juures veedad oleks parim tund sinu päevast.

Me usume, et CrossFit on mõeldud igaühele ja ainukeseks eelduseks on treenija soov teha järjepidevalt tööd ning näha vaeva enda kallal. Kui sa arvad, et sa peaksid enne, kui meiega liitud, langetama kaalu, saama tugevamaks või end muul viisil ette valmistama, siis sa eksid – võid alustada kohe ja ilma eelneva treeningkogemuseta.

Crossfit Tartu Treenerid

Teised meist

CrossFit Tartu juures on kolm olulist asja, mis teevad sellest minu jaoks parima trenni Tartus: CrossFiti mitmekülgsus, suurepärased treenerid ning toetav ja kokkuhoidev kogukond.
Ivar Parmas
Liitudes CrossFit Tartuga oli soov saada vaheldust tavalistele rühmatreeningutele ja personaalsemat lähenemist. Lisaks eelolevale sain veel enamat - palju sōpru, enesekindlust ja tahte luua uusi eesmärke enda elus.
Egle Rebane
Astusin Crossfit Tartu liikmeks, mis andis mulle mõnusa vahelduse igapäevasele töörutiinile. Kogenud treenerite juhendamisel sain parendada neid aspekte, mis tavalistes jõusaalides treenides olid jäänud tähelepanuta. Lisaks sellele leidsin kogukonna, mis tegi kogu selle kogemuse ühtseks tervikuks.
Marko Kukk
Crossfit on mulle andnud vastupidavuse ja võimekuse oma keha kontrollida viisidel, mida ma varem ei osanud ettegi kujutada- ronida köie otsas lae alla, kõndida kätel, seista SUP laual pea peal!

Tegelikult on see üks lihtne trenn täpselt sellel tasemel, milleks Sa ise valmis oled - isegi kui Sa ei ole kaua aega sporti teinud. See on nagu personaaltreening rühmatreeningu vormis, mis aitab sul saavutada KÕIK oma eesmärgid!

Liitusin Crossfit Tartuga ja see andis mulle mõnusa vahelduse igapäevasele töörutiinile. Professionaalselt juhendatud treeningud võimaldavad mul parandada oma nōrku külgi mis tavajōusaalides treenides jäid tähelepanuta. Ja kōigele lisaks kogukond, mis teeb selle kõige ühtseks tervikuks.
Katrin Prommik
CrossFit Tartu on andnud mulle väga head sõbrad ja midagi veel väga kallist 🤫. Hindan Tartu CrossFiti nii endisi, kui ka praeguseid treenereid nende professionaalsuse, vastutulelikkuse ja võime eest säilitada hea tuju ja huumorisoon pikkades päevades ja kõikides treeningutes. Aitäh sulle CrossFit Tartu!🙏
Martin Kõre
CrossFit Tartus on kogenud, suurepärase treenerid ja mitmekesised, erinevaid väljakutseid pakkuvad treeningud. CrossFit on märgatavalt parandanud minu füüsilist heaolu, arendanud lihasvastupidavust, kasvatanud jõudu, õpetanud kuidas ületada vaimseid tõkkeid ja andnud maailma parimat sõbrad!
Merle Lillik
Crossfit on treening, mis motiveerib, pakub väljakutset, häid treenereid ja suurepärast seltskonda trennis. Crossfit on elustiil, jäägem stiilseks😉
Veiko Busch