WLC – ühe osaleja kogemus.

Merit osales maikuu challengil esimest korda ja me leiame ta ka 16. septembril algava väljakutse osalejate ridadest.

Siin tema muljeid esimesest challengist:

Ekleerid-45Eks see alguses hirmutavalt kõlas – kogu elu väljakutse ikkagi ju.

Võtsin üsna pikalt hoogu, terve esimese challenge aja, enne kui otsustasin, et midagi peab minus muutuma. Algatuseks küsisin esimeses väljakutses osalejate muljeid ja emotsioone ning siis hakkasin vaikselt mõtlema, et kuidas minu harjumused sellega sobituvad ja mida pean muutma. Lõpliku tõuke osaleda andis see, kui ühel hetkel läks „asi“ nii käest, et endised riided hakkasid väikseks jääma ja ma hakkasin ennast treeningutel ebamugavalt tundma.

Kevadel-suvel tundus seda ka lihtsam teha, kuna värsket kraami saab rohkem nii poest kui omast aiast. Lisaks on päevad pikemad ja valgemad ning energiat justkui rohkem ennast liigutada. Nii ma end Mai väljakutsele kirja paningi!

Algatuseks käisid enamus meist apteegis kehakoostist mõõtmas. See järel tuli sammud poodi seada, sest sööma ju peab! Eks esialgu läks poes ikka kauem aega kui tavaliselt ja sattusid selliste riiulite juurde, kus varem võibolla ei ole käinudki. Hiljem oli vastupidi — riiulid mida enne väljakutset külastasid, neist kõnnid nüüd kaarega mööda.

Kui mõnele oli veejoomine ja magamine probleemiks, siis minul oli nendega väga lihtne, pigem pidi ennast vahel venitama sundima. Nii hea on ju lihtsalt diivanil vedeleda. Kuid lõpuks oled ju ikkagi sina ise see, kes saab ennast muuta ja tuleb see enesedistsipliin jälle kusagilt üles leida ja edasi minna! Siin tuleb tegelikult appi ka meie WLC tiim, kes sind vajadusel juhendab ja julgustab – koos on ikka kidlam ja julgem!

Eks nende 56 päeva sees tuli ka mõni libastumine, kuid see on täiesti normaalne. Keegi ei eelda, et sa oled perfektne. Pead lihtsalt enda seatud eesmärgi jälle sihikule võtma ja edasi minema. Väljakutse lõppu jõudes, ei tundu see enam üldse nii võimatu. Eriti kui oled lõpus taas apteegikaalul käinud ja tulemused on eesmärgi lähedased.

Kõrvalt vaatajale võib see alguses ulmelisena tunduda, et mitte midagi justkui ei või süüa ja mõni pööritab silmi, kuid see kõik on pigem kaitsereaktsioon. Me kipume minema lihtsama vastupanu teed ja arvame, et elame vaid korra (YOLO), et miks endale kõike keelata?! Kuid, et seda YOLO elu võimalikult pikalt kogeda ja ennast selle kõige juures hästi tunda, tuleb teha õiged valikud. WLC on kindlasti üks neist!

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud
Feb
18
E
2019
12:00 CrossFit
CrossFit
Feb 18 @ 12:00 – 13:00
 
16:30 CrossFit
CrossFit
Feb 18 @ 16:30 – 17:30
 
17:30 CrossFit
CrossFit
Feb 18 @ 17:30 – 18:30
 
18:30 CrossFit
CrossFit
Feb 18 @ 18:30 – 19:30
 
19:30 Basic
Basic
Feb 18 @ 19:30 – 20:30