CrossFit – kõrge intensiivusega treening

CrossFitCrossFit- see on kõrge intensiivsusega, pidevalt muutuvad, funktsionaalsed harjutused.

Kõrge intensiivsus

CrossFit harjutuste intensiivne teostamine on kriitilise tähtsusega positiivsete treeningtulemuste saavutamisel. Just intensiivsus tagab soovitud edusamme teie treeningprotsessis.

Kuidas saavutada intensiivsust?

Kõrgema intensiivsuse saavutate suurendades  hajutuste soorituse kiirust, tõstes suuremaid raskusi , tehes rohkem kordusi, lühendades puhkepause. Tehke rohkem tööd vähema ajaga – see on intensiivsuse kuldreegel!

Treenides meie juures kogume Teie treeningandmeid nagu näiteks erinevate harjutuste plokkide sooritamiseks kulunud aeg või korduste arv. Mõne kuu möödudes pakume Teile võimaluse sooritada samu harjutuste plokke uuesti. Järjepideva treeningu korral olete võimelised neid hajutusi sooritama vähema ajaga või tegema rohkem kordusi see tähendab, et te olete tõstnud harjutuste sooritamise intensiivsust – teinud rohkem tööd vähema ajaga!

Kas intensiivsus ei ole minule liiga koormav?

Võtmesõnaks siinkohal on relatiivne intensiivsus ehk intensiivsuse õige doseerime. Kui me võrdleme kuuekümne  ja kahekümne aastast treenijat, siis mõlemad teevad küll samu liigutusi nagu erinevate esemete maast tõstmine, millegi lükkamine, kükkimine. Osalejale sobiv intensiivsus tuleneb sellest, mis raskusi tõstetakse maast üles või lükatakse, kas kükitakse keharaskusega või lisaraskusega, mis asendis sooritatakse harjutust, kui kiiresti üks või teine seda kõike teeb.

Anname Teile alati võimalusi valida endale sobiv intensiivsus ja hoolitseme selle eest, et Teie treening toimuks sobiva koormusega.

 Intensiivsus eeldab pingutust ja enese kokkuvõtmist. Soovime, et CrossFit treeninguga liitudes võtate te kaasa valmisoleku pingutada.  Pingutus treeningul õpetab meid pingutame ka igapäevaelus – mis on sageli edu aluseks.

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud

Apr
23
T
2019
16:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 16:00 – 17:00
 
17:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 17:00 – 18:00
 
17:00 Weightlifting
Weightlifting
Apr 23 @ 17:00 – 18:00
 
18:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 18:00 – 19:00
 
18:00 Weightlifting
Weightlifting
Apr 23 @ 18:00 – 19:00