CrossFit – Esmane tutvustus

CrossFitCrossFit on jõudnud Eestisse! Oleme esimesed, kes Eestis selle revolutsioonilise treeningmeetodi Teieni toovad. Tere tulemast Crossfit-i maailma!

CrossFit on mitmekülgne ja laiahaardeline jõu-ja vastupidavustreening, mille aluseks on eranditult funktsionaalsed ehk inimese igapäevast liikumist kopeerivad harjutused. Crossfiti treeningprogrammi järgi saab treenida igaüks – sõltumata vanusest, soost, eelnevast treenitusest. Kõik harjutused on kohaldatavad vastavalt treenija võimetele ja eripäradele

Algselt ainult USA erivägedes ja politseis kasutusel olnud treeningprogramm järgib põhimõtet: „Meie erilisus on meie mitmekülgsus“ . See tähendab, et tavapärase jõu ja vastupidavusega võrdväärselt arendame samuti treenija aeroobset ja anaeroobset töövõimet, lihasvastupidavust ja võimsust, paindlikkust, koordinatsiooni, liigutuslikku täpsust ja osavust, tasakaalu, plahvatuslikku jõudu ja kiiruslikke omadusi ning tagame seega osaleja igakülgselt tasakaalustatud treeningu.

CrossFit-i igapäevased treeningblokid (WOD) on alati erinevad – meil puudub rutiin! Üks blokk koosneb tavaliselt ühest kuni viiest harjutusest, mis on kõik funktsionaalsed ja mida tehakse võrdlemisi kõrgel intensiivsusel. Meie eesmärk ei ole uuesti jalgratast leiutada vaid oleme kaasanud oma programmi parimad harjutused sellistelt spordialadelt nagu võimlemine, tõstmine, kergejõustik ja sõudmine.

Sinu treening meie juures kestab tavaliselt 45-60 minutit. Treening koosneb tavaliselt soojendusest, igapäevase treeningbloki selgitamisest, treeningblokist kestusega 5-20 minutit ning treeningujärgsest lõdvestusest. Treenime väikestes gruppides, mis tagab igale osalejale alati läbi kogu treeningu personaalse nõustamise ja garanteerib parimad treeningtulemused madala vigastuste riski juures. Tänu individuaalselt kohaldatavale treeningintensiivsusele saavutab nii eliitsportlane kui spordiga alustanu reeglipärase treeningu korral meie juures lühikese aja jooksul märkimisväärseid edusamme.

Ja kõige tähtsam: Crossfit-i on võimatu sõnadega kirjeldada, seda on vaja kogeda!

Tule ja proovi ise!

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud

Apr
25
N
2019
16:00 CrossFit
CrossFit
Apr 25 @ 16:00 – 17:00
 
17:00 CrossFit
CrossFit
Apr 25 @ 17:00 – 18:00
 
18:00 CrossFit
CrossFit
Apr 25 @ 18:00 – 19:00
 
19:00 Basic
Basic
Apr 25 @ 19:00 – 20:00
 
20:00 Gymnastics
Gymnastics
Apr 25 @ 20:00 – 21:30