Mis on CrossFit

CrossFitCrossFit on jõudnud Eestisse! Oleme esimesed, kes Eestis selle revolutsioonilise treeningmeetodi Teieni toovad. Tere tulemast Crossfit-i maailma!

CrossFit on mitmekülgne ja laiahaardeline jõu-ja vastupidavustreening, mille aluseks on eranditult funktsionaalsed ehk inimese igapäevast liikumist kopeerivad harjutused. Crossfiti treeningprogrammi järgi saab treenida igaüks – sõltumata vanusest, soost, eelnevast treenitusest. Kõik harjutused on kohaldatavad vastavalt treenija võimetele ja eripäradele.

Algselt ainult USA erivägedes ja politseis kasutusel olnud treeningprogramm järgib põhimõtet:  „Meie erilisus on meie mitmekülgsus“ . See tähendab, et tavapärase  jõu ja vastupidavusega võrdväärselt arendame samuti treenija lihasvastupidavust ja võimsust, paindlikkust, koordinatsiooni,  liigutuslikku täpsust ja osavust, tasakaalu,  plahvatuslikku jõudu ja kiiruslikke omadusi ning tagame seega osaleja igakülgselt tasakaalustatud treeningu.

CrossFit-i  igapäevased treeningblokid (WOD) on alati erinevad – meil puudub rutiin! Üks blokk koosneb tavaliselt  ühest kuni viiest harjutusest, mis on kõik funktsionaalsed ja mida tehakse võrdlemisi kõrgel intensiivsusel.  Meie eesmärk ei ole uuesti  jalgratast leiutada vaid oleme kaasanud oma programmi parimad harjutused sellistelt spordialadelt nagu võimlemine, tõstmine, kergejõustik ja sõudmine.

Sinu treening meie juures kestab tavaliselt 45-60 minutit. Treening koosneb tavaliselt soojendusest, igapäevase treeningbloki selgitamisest, treeningblokist kestusega 5-20 minutit  ning treeningujärgsest lõdvestusest. Treenime väikestes gruppides, mis tagab igale osalejale alati läbi kogu treeningu personaalse nõustamise ja  garanteerib parimad treeningtulemused madala vigastuste riski juures.  Tänu individuaalselt kohaldatavale treeningintensiivsusele saavutab nii eliitsportlane kui spordiga alustanu reeglipärase treeningu korral  meie juures lühikese aja jooksul märkimisväärseid edusamme.

Ja kõige tähtsam: Crossfit-i on võimatu sõnadega kirjeldada, seda on vaja kogeda!

Tule  ja proovi ise!

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud

Apr
23
T
2019
16:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 16:00 – 17:00
 
17:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 17:00 – 18:00
 
17:00 Weightlifting
Weightlifting
Apr 23 @ 17:00 – 18:00
 
18:00 CrossFit
CrossFit
Apr 23 @ 18:00 – 19:00
 
18:00 Weightlifting
Weightlifting
Apr 23 @ 18:00 – 19:00