Kuidas toimub OPEN meie boxis?

Vaieldamatult on Open meie boxi jaoks CrossFiti aasta tippsündmuseks.

Seega, ära viivita registreerimisega ja saa sellest vahetult osa!

Et ametlikult osa võtta Openist, peab iga osavõtja registreerima ennast siin:
https://games.crossfit.com/open
Osalustasu on 20 USD.
WOD-d saame teada viiel nädalal järjest alates 23. veebruarist, alati neljapäeva öösel vastu reedet.

Käesoleval aastal on meil boxis Openi päevad 23. veebruar, 2.; 9; 16 ja 26.märts.

Neil päevadel sooritame tavaklassides ainult Openi Wod-sid. Vastavalt Wod-ide formaadile muutub ka tavapärane klasside ülesehitus.  WOD-sid sooritame 3-4 lainene. Iga uus laine algab peale seda kui eelmine on lõpetanud. Kõik, kes on end openile registreerunud, sooritavad WOD atesteeritud kohtuniku järelvalve all ning saavad WOD-d sooritada eelisjärjekorras.

Kui sa oled ametlikult openile registreerunud ja sa ei saa Wod-d sooritada ülaltoodud kuupäevadel või soovid seda sooritada teistkordselt leiame sulle kindlasti uue võimaluse järgnevatel päevadel.
Kõik registreerunud peavad oma soorituse saama tehtud ja skoori sisestatud esmaspäeva õhtuks.

 

Miks peaksid end ametlikult registreerima ja võistlema ?

Openi päevad on meil boxis erilised.

Võistlusele registreerimine muudab iga Openi WOD, mida sooritad sinu jaoks eriliseks. Kõik, kes korra mõnest võistlusest või selle kvalifikatsioonist osa võtnud, võivad ühest suust kinnitada, et wod sooritamine võistlusolukorras, kohtuniku (või kaamerasilma) järelvalve all, teades, et loeb tõesti iga kordus ja et sulle elatakse väljaku kõrvalt kaasa, on hoopis intensiivsem kogemus, kui seda sama wod-i sooritada lihtsalt tavaklassis.

CrossFit Open on ainulaadne võimalus võrrelda end nii oma sõprade, tuttavate, kui ka kogu
ülejäänud CrossFit maailmaga. Paremusjärjestused on võimalik kokku panna alates boxist, Eestist kuni maailmatasemeni välja. Open on “the Test of Fitness”, viie nädala koondtulemus näitab sulle hästi, mis seisus on sinu fitness võrreldes sinu aastataguse soorituse, oma boxi liikmete, mõne teise boxi crossfitteri või ka miks mitte maailma tippudega.

CrossFit Open on võistlus iseendaga ja enese proovilepanek.

Sa ei pea kartma, et teatud WOD-d on liialt rasked ja et Sa ei saa nõutud sooritusega hakkama. Openi WOD-d on kokku pandud väga oskuslikult arvestades võistlejate vägagi erinevat taset ja eesmärgiga anda igale registreerunule võimalus võistelda. Tehniliselt keerukamate harjutuste korral on sul alati võimalus valida lihtsustatud variant wod-st (scaled verison), mille sooritamist arvestatakse samuti üldparemusjärjestuses. Sooritades ainult SC Wod-sid läheb sinu tulemus eraldi sc paremusarvestusse.

Igaüks, kes võistleb, tunnetab ja leiab võistlust läbides selgelt , mis on tema tugevad ja mis nõrgad küljed. Kindlasti põrkub  igaüks ka oma sooritusvõime piiridele. Need piiride tundmaõppimised võistlusolukorras on sageli mõjusaks motivaatoriks oma edasise arengu plaanimisel ja teostamisel. See on igaühele suurepärane võimalus uueks treeningperioodiks uued eesmärgid seada.

Teeme 2018 aasta Openist meile kõigile meeldejääva ürituse – paneme end kirja, võtame osa, tunneme rõõmu, et nii tublid oleme ja seame uued sihid!

Kõik registreerima!

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud
Mar
25
E
2019
12:00 CrossFit
CrossFit
Mar 25 @ 12:00 – 13:00
 
16:30 CrossFit
CrossFit
Mar 25 @ 16:30 – 17:30
 
17:30 CrossFit
CrossFit
Mar 25 @ 17:30 – 18:30
 
18:30 CrossFit
CrossFit
Mar 25 @ 18:30 – 19:30
 
19:30 Basic
Basic
Mar 25 @ 19:30 – 20:30