12 Days of CrossFit 2017

CrossFit-Christmas-CardOn jõulukuu ja enne kui istud jõululauda ja aastale joone alle tõmbad on sul võimalus osa saada meie traditsioonilisest detsembrikuisest väljakutsest – „12 Days of CrossFit“.

Pange vaim ja keha valmis!

Mis on „12 Days of CrossFit“?
Esitame Teile väljakutse sooritada detsembris boxis kaheteistkümnel järjestikusel päeval 4.-17. detsembril ühe WOD.

WOD-d, mida sooritame, on crossfit maailmas enamjaolt teada -tuntud ja võimalik, et oled neid ka lähiminevikus sooritanud või saad neid teistkodselt sooritada järgmise aasta jooksul peale väljakutset.

„12 Days of CrossFit“ WOD-e tehakse igapäevaselt tavakassides. Sooritamine toimub ka pühapäeval 10. detsembril open gymi ajal. Kõik wod teeme kas boxis või boxi lähiümbruses (üks wod võib olla täiesti väljas ja jooksmisega seotud). Basseini me sel aastal ei lähe 🙂

 

Miks osa võtta?
Kõik WOD-d on kohaldatavad vastavalt sinu võimetele. Soovitame end proovile panna. Aastas ei ole eriti palju kuid, kus Sul oleks võimalik sooritada niivõrd palju erilisi ja ka tuntuid WOD-sid, tänu millele saad sa ettekujutuse oma füüsilistest võimekusest ja oskad ka paremini eesmärke uueks aastaks seada.

Kui oled siiani käinud boxis näiteks kolmel päeval nädalas võid nüüd proovida kuidas sulle mõjub, kui astud meie juurest läbi sagedamini.

Samuti mängib ka rolli emotsionaalne taust – võite seda küsida möödunud aastate lõpetajatelt, on ikka väga magus tunne, kui oled kõigi 12 päevaga hakkama saanud ja saad jõulupeol kasti peal jalgu kõlgutada 🙂

CrossFitcard2

 

12 days – Mida jälgida väljakutse läbimisel ?
Väljakutsest osavõtt on vabatahtlik, soorita nii palju WOD-sid kui võimalik. Sul ei ole kohustust kõiki WOD-sid teha .

Käesoleva aasta väljakutse on küllalt kurnav ja seetõttu on tähtis et kuulaksid oma keha vältimaks liigset väsimust. Kui tunned väsimust, puhka ja võid vahelejäänud wod sooritada mõnel kergemal päeval või ka täiesti ära jätta.

Ära unusta teada tuntud tõde: Jälgi sellel füüsiliselt aktiivsel perioodil kindlasti oma und ja toitumist, see on kõige vundament!

 

Meie sõbrad ja toetajad


ReebokCrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Lähiaja treeningud
Jan
23
K
2019
12:00 CrossFit
CrossFit
Jan 23 @ 12:00 – 13:00
 
16:30 CrossFit
CrossFit
Jan 23 @ 16:30 – 17:30
 
17:30 CrossFit
CrossFit
Jan 23 @ 17:30 – 18:30
 
18:30 CrossFit
CrossFit
Jan 23 @ 18:30 – 19:30
 
19:30 CrossFit
CrossFit
Jan 23 @ 19:30 – 20:30